hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner


bottom of hosting header
website hosting main area top

Právě hrajeme...

Počasí aktuálně

Anketa

Co vám v českých rádiích obecně nejvíce chybí?
 

Vysíláme legálně

Banner
Nonstopradio má licenci
OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z. s.

Kdo je právě online

Právě připojeni - hostů: 28 

PřihlášeníDOČASNÉ PŘERUŠENÍ ŽIVÝCH VYSÍLÁNÍ A SOUTĚŽÍ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa   
Sobota, 11 Duben 2020 22:19

 

Naši milí posluchači, milé posluchačky, přátelé, příznivci NONSTOPRADIA, v současné době i nadále pokračuje budování nového profi vysílacího studia a nový předpokládaný termín spuštění živých vysílání se nám prozatím posouvá na červen 2020.
Do té doby budeme pouze reprízovat starší díly pořadů Letem Světem a Retromix, jako doposud, takže tedy i soutěže, které jsou v pořadech vyhlašovány, nejsou již aktuální a proto prosíme, prozatím, nesoutěžte, protože nové soutěže o ceny budou až se spuštěním živých vysílání, tedy cca v červnu 2020.

Jsme moc nadšeni, že rádio posloucháte, chcete soutěžit a my už se nemůžeme dočkat, až nové studio bude v provozu a spustíme naše živáky s novými soutěžemi :-) :-).

Prozatím vám všem přejeme hezké Velikonoce, hodně zdraví, pevné nervy a moc doufáme, že se s vámi v červnu už uslyšíme a pořádně to zase rozjedeme :-) :-). Ahooooj, vaši Soňa a Jenda
Aktualizováno Sobota, 11 Duben 2020 22:24
 

Hledání

Zajímavé odkazy

Banner
Nonstopradio v mobilu? Žádný problém.
Stahujte aplikaci CZ Radio na Google Play!
 Klikněte na modrý banner a rovnou si aplikaci stáhněte.

Děkujeme vývojářům Crystal Missions za to, že nás do aplikace přidali.
  

Jsme na Facebooku!

Aktuální zprávy

 • Petříček: O Vrběticích jsem věděl, ale se mnou i novináři
  Podle bývalého ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) o možném ruském zapojení v explozi ve Vrběticích věděl před sobotním oznámením vlády nejenom on, ale i někteří novináři. V pondělí to řekl Novinkám.
 • Londýn si chce posvítit na zahraniční agenty
  Britská vláda připravuje nový zákon namířený proti špionům cizích mocností. Každý člověk pracující pro zahraniční vládu se bude muset při vstupu na britské ostrovy ohlásit. Pokud tak neučiní, bude se jednat o trestný čin a policie ho může stíhat. Informoval o tom britský deník The Times jen dva dny poté, co česká vláda oznámila vyhoštění 18 Rusů, které považuje za spolupracovníky ruských tajných služeb.
 • Kontejnery z Brna pro misi Plato splnily testy. Projekt má odhalit obyvatelné zóny v kosmu
  Brněnská společnost SAB Aerospace splnila požadované vibrační testy pro transportní kontejnery, které před cestou do vesmíru ochrání extrémně citlivé kamery. Jeden z kontejnerů posílá do italské Florencie, kde bude doplněn o kameru a kvůli testování přepraven do Belgie. Znamená to posun do další fáze v přípravě vědecké mise Plato, jejímž úkolem je objevování a výzkum planet podobných Zemi mimo Sluneční soustavu, tzv. exoplanet.
 • Ve věku 82 let zemřel fotograf Pavel Dias
  Ve věku 82 let zemřel fotograf a vysokoškolský pedagog Pavel Dias. Je autorem obsáhlého díla v oblasti dokumentární a reportážní fotografie. Byl také kurátorem mnoha výstav. Své fotografie publikoval v časopisech, spolupracoval s filmem. I přes svou dokumentární či novinářskou podstatu jsou Diasovy snímky hlavně nadčasovými komentáři lidského žití.


Nejnovější články

Nejčtenější články


website hosting main area bottom

(C) NONSTOPRADIO