hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner


bottom of hosting header
website hosting main area top

Právě hrajeme...

Počasí aktuálně

Anketa

Co vám v českých rádiích obecně nejvíce chybí?
 

Vysíláme legálně

Banner
Nonstopradio má licenci
OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z. s.

Kdo je právě online

Právě připojeni - hostů: 44 

PřihlášeníDOČASNÉ PŘERUŠENÍ ŽIVÝCH VYSÍLÁNÍ A SOUTĚŽÍ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa   
Sobota, 11 Duben 2020 22:19

 

Naši milí posluchači, milé posluchačky, přátelé, příznivci NONSTOPRADIA, v současné době i nadále pokračuje budování nového profi vysílacího studia a nový předpokládaný termín spuštění živých vysílání se nám prozatím posouvá na červen 2020.
Do té doby budeme pouze reprízovat starší díly pořadů Letem Světem a Retromix, jako doposud, takže tedy i soutěže, které jsou v pořadech vyhlašovány, nejsou již aktuální a proto prosíme, prozatím, nesoutěžte, protože nové soutěže o ceny budou až se spuštěním živých vysílání, tedy cca v červnu 2020.

Jsme moc nadšeni, že rádio posloucháte, chcete soutěžit a my už se nemůžeme dočkat, až nové studio bude v provozu a spustíme naše živáky s novými soutěžemi :-) :-).

Prozatím vám všem přejeme hezké Velikonoce, hodně zdraví, pevné nervy a moc doufáme, že se s vámi v červnu už uslyšíme a pořádně to zase rozjedeme :-) :-). Ahooooj, vaši Soňa a Jenda
Aktualizováno Sobota, 11 Duben 2020 22:24
 

Hledání

Zajímavé odkazy

Banner
Nonstopradio v mobilu? Žádný problém.
Stahujte aplikaci CZ Radio na Google Play!
 Klikněte na modrý banner a rovnou si aplikaci stáhněte.

Děkujeme vývojářům Crystal Missions za to, že nás do aplikace přidali.
  

Jsme na Facebooku!

Aktuální zprávy

 • Devět veřejných VŠ založilo Meziregionální univerzitní radu
  Devět českých veřejných vysokých škol se sídlem mimo Prahu, Brno a Olomouc založilo Meziregionální univerzitní radu (MUR). Předsedou se stal rektor zlínské Univerzity Tomáše Bati Vladimír Sedlařík.
 • „Je třeba sesadit Putina.“ V Litvě se konala tajná konference
  Kritici ruského prezidenta Vladimira Putina, bývalí vrcholní politici, odborníci, novináři či obhájci práv se v pátek sešli v Litvě na tajné konferenci o tom, jak ruskou invazi na Ukrajinu využít k Putinově sesazení. Informoval o tom německý Bild, který tvrdí, že je přímo na místě setkání a že konferenci svolal litevský ministr zahraničí Gabrielius Landsbergis.
 • RECENZE: Starý dobrý Meky v novém padnoucím hávu
  Miro Žbirka z tohoto světa nečekaně odešel loni v listopadu, v době, kdy pracoval na novém albu. V nemocnici si předtím vyžádal od lékařů svolení, aby mohl na víkend domů, protože ještě potřeboval nazpívat chybějící party. Bylo mu to umožněno.
 • Slovensko sníží závislost na ruském plynu o dvě třetiny
  Díky novým kontraktům s Norskem na dodávky zemního plynu Slovensko postupně sníží závislost na dodávkách z Ruska o 65 procent. V pátek to uvedl slovenský ministr hospodářství Richard Sulík (Svoboda a Solidarita).


Nejnovější články

Nejčtenější články


website hosting main area bottom

(C) NONSTOPRADIO