hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner


bottom of hosting header
website hosting main area top

Právě hrajeme...

Počasí aktuálně

Anketa

Co vám v českých rádiích obecně nejvíce chybí?
 

Vysíláme legálně

Banner
Nonstopradio má licenci
OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z. s.

Kdo je právě online

Právě připojeni - hostů: 55 

Přihlášení



EUROMÁNIE SI PROHODÍ VYSÍLACÍ ČASY REPRÍZ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 15 Únor 2024 01:58


Od pátku 16. února 2024 se mění vysílací časy repríz pořadu Eurománie. Tento pořad v současnosti běžel každý pátek od 6:00 hodin, nově ale bude až v 10:00 hodin. Páteční šestou hodinu ranní tak uvolní novému pořadu Dancemánie, kterou pro vás bude připravovat opět DJ Luke.

Abychom reprízy všech pořadů vysílali v co nejrůznějších časech, také středeční repríza Eurománie se posouvá, a to z 10:00 na šestou hodinu ranní. Současná středeční desátá hodina a páteční šestá hodina si tedy jen mezi sebou prohodí svá místa.

Věříme, že ti, kteří si Eurománii oblíbili, nadále zachovají tomuto pořadu a DJ Lukeovi svou přízeň.


 

 

Hledání

Zajímavé odkazy

Banner
Nonstopradio v mobilu? Žádný problém.
Stahujte aplikaci CZ Radio na Google Play!
 Klikněte na modrý banner a rovnou si aplikaci stáhněte.

Děkujeme vývojářům Crystal Missions za to, že nás do aplikace přidali.
  

Jsme na Facebooku!

Aktuální zprávy

  • Čapkově Matce tleskali Japonci vestoje, na balet Národního divadla Brno stála fronta
    Národní divadlo Brno (NdB) se vrátilo z dosud největšího zájezdu do Japonska. Matka Karla Čapka nadchla publikum v Tokiu i Ósace a také balet NdB na světové výstavě EXPO premiérově představil projekt NdB 3 (platforma pro tanečníky zralého věku). Během tří dnů vystoupili tanečníci hned desetkrát, do Českého pavilonu se na ně přišlo podívat více než tři tisíce návštěvníků a kvůli omezené kapacitě se na některé zájemce ani nedostalo.
  • Fico má problém, odmítl ho Merz
    Premiér Robert Fico se snažil domluvit si schůzku s novým německým kancléřem Friedrichem Merzem, ale termín nedostal. Napjaté vztahy mezi Bratislavou a Berlínem ovlivnila i nedávná veřejná výměna názorů ohledně postavení Slovenska v Evropské unii.
  • Muž ze Šumperska zatoužil po autě z inzerátu. Podvodnice jej připravila o 160 tisíc korun
    Na podvodnici narazil třiapadesátiletý muž ze Šumperska, když projevil zájem o vozidlo SsangYong, nabízené na inzertním portále za 220 tisíc korun. Pod různými záminkami přišel o bezmála 160 tisíc korun, aniž by se auta dočkal.
  • Izrael vzal zpět oznámení o zásahu jediné íránské jaderné elektrárny. Na místě pracují i Rusové
    Izrael ve čtvrtek oznámil zasažení jediné fungující íránské jaderné elektrárny Búšehr, krátce poté to ale představitel izraelské armády vzal zpět. Moskva tento týden před úderem na Búšehr varovala, v elektrárně používající ruské jaderné palivo totiž pracují také ruští experti. Podle nového izraelského oznámení byla zasažena pouze jaderná zařízení Natanz, Isfahán a Chondáb (dříve nazývaný Arák).


Nejnovější články

Nejčtenější články


website hosting main area bottom

(C) NONSTOPRADIO