hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner


bottom of hosting header
website hosting main area top

Právě hrajeme...

Počasí aktuálně

Anketa

Co vám v českých rádiích obecně nejvíce chybí?
 

Vysíláme legálně

Banner
Nonstopradio má licenci
OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z. s.

Kdo je právě online

Právě připojeni - hostů: 35 

PřihlášeníHistorie rádia

Rádio se začalo rodit přibližně roku 1995. Znamenalo to postupně sehnat veškeré zařízení a také získat zkušenosti, jak vůbec na internetu rádio provozovat. Protože roku 1995 byl internet ještě v málokteré domácnosti a připojení bylo pomalé a drahé, o to víc bylo získání potřebných zkušeností náročnější. Čas plynul a pár vzácných rad z mého okolí přispělo k tomu, aby se dílo dalo do pohybu.

V roce 1998 jsem zahájil zkušební vysílání, které bez problému probíhalo do roku 2011, během této doby jsem postupně plnil databázi písničkami a Veronika Doudová mi nahrála základní znělku a časová znamení.

V roce 2011 byl spuštěn automatický vysílací systém a uzavřela se smlouva pro legální vysílání se společností topradio.cz. Přidal se ke mně David Grebeň, který vysílal pořad Dance Show s Grebíkem po dobu asi 3 let.

V roce 2013 změnilo rádio vysílací stanoviště, odkud se dodnes vysílá.

V roce 2014 vznikly nové pořady a pravidelně vysíláme živě.

 

Jenda Veselý


 

Aktualizováno Sobota, 26 Leden 2019 14:36
 

Hledání

Zajímavé odkazy

Banner
Nonstopradio v mobilu? Žádný problém.
Stahujte aplikaci CZ Radio na Google Play!
 Klikněte na modrý banner a rovnou si aplikaci stáhněte.

Děkujeme vývojářům Crystal Missions za to, že nás do aplikace přidali.
  

Jsme na Facebooku!

Aktuální zprávy

 • Írán ve strachu z izraelské odvety stahuje velitele ze základen v Sýrii
  Íránské revoluční gardy a na ně napojený libanonský Hizballáh omezily počet svých vysokých velitelů v Sýrii. Nižší velitelé museli opustit kanceláře a místa svého působení, aby se zmenšilo riziko, že budou zasaženi při případné izraelské odvetě za ostřelování Izraele balistickými raketami, uvedl list The Wall Street Journal s odvoláním na zdroje ze syrských bezpečnostních sil.
 • Vězeň, který na útěku kradl auta, je po 10 dnech opět za mřížemi
  Po necelých deseti dnech dopadli policisté nedaleko Plzně hledaného vězně. Ten utekl začátkem dubna z nestřeženého pracoviště, na útěku ukradl pět aut, způsobil dvě nehody a ujížděl od čerpacích stanic bez placení.
 • Danko chce do čela parlamentu, Pellegriniho strana nesouhlasí
  Předseda vládní Slovenské národní strany (SNS) Andrej Danko by se rád vrátil do funkce předsedy parlamentu, kterou zastával už v letech 2016 až 2020. Tento post se uvolnil po zvolení Petra Pellegriniho prezidentem. Funkci předsedy parlamentu si však i nadále nárokuje Pellegriniho strana Hlas-sociální demokracie.
 • Řetězce dostaly milionové pokuty za nekalé praktiky
  Některé obchodní řetězce porušují nová pravidla pro uvádění slev. Další opakují jednoduchý trik, že na pokladně účtují vyšší cenu, než jakou hlásá cedulka na regálu. Nejvíc pokut za nepoctivé obchodní praktiky od České obchodní inspekce dostal opět řetězec Penny Market, ale ani další nejsou bez hříchů. Hrozba milionových pokut na řetězce s miliardovými zisky zjevně nezabírá beze zbytku.


Nejnovější články

Nejčtenější články


website hosting main area bottom

(C) NONSTOPRADIO